X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Aviva Investors – do końca marca fundusze bez opłat wstępnych

2011-03-02 08:09 środa
Od 14 lutego do 31 marca 2011 trwa promocja polegająca na zniesieniu opłat wstępnych w funduszach inwestycyjnych Aviva Investors TFI. W 2010 roku aż pięć subfunduszy z udziałem akcji Aviva Investors zajęło miejsca na podium w swoich kategoriach.

Największym sukcesem Aviva Investors TFI w 2010 roku są doskonałe wyniki funduszy z udziałem akcji. Aż pięć z nich zajęło miejsca na podium w swoich kategoriach, a trzy zajęły pierwsze miejsca – wśród funduszy akcji polskich małych i średnich spółek, funduszy akcji zagranicznych i funduszy zrównoważonych. Klienci, którzy zaczęli inwestowanie lub wpłacili dodatkowe pieniądze do tych funduszy we wczesnym etapie wzrostów na rynku akcji, mają powody do satysfakcji – mówi Marek Przybylski, prezes Aviva Investors TFI.

W 2010 roku Aviva Investors umocniło swoją pozycję na rynku TFI, awansując na drugą pozycję pod względem zarządzanych aktywów, które wzrosły z 8,9 mld zł do 11,1 mld zł. Było to możliwe, bo znakomite wyniki naszych funduszy przyciągnęły uwagę klientów, którzy szukają najlepszych zarządzających ich oszczędnościami. Dobre efekty sprzedażowe zawdzięczamy zarówno doradcom ubezpieczeniowym grupy Aviva, jak również zewnętrznym dystrybutorom, z którymi poszerzyliśmy współpracę w ostatnim roku – mówi Marek Przybylski.

Jednocześnie trwa inna promocja adresowa do klientów zainteresowanych inwestycjami: 100 proc. alokacji składki w ubezpieczeniu inwestycyjnym Bonus VIP, oferowanym przez Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA.  

Informacja prasowa AVIVY z dnia 28.02.2011 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Polisa - dokument wystawiony przez zakład ubezpieczeń, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.