X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Dama Pik w ofercie TU na Życie EUROPA SA

2010-04-15 08:19 czwartek
TU na Życie EUROPA SA oferuje przez Butik Inwestycyjny nowy produkt strukturyzowany „Dama Pik”. Jest to forma grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie.

Ochrona ubezpieczeniowa świadczona jest w Wariancie A i B, o wyborze którego decyduje klient. W sytuacji, gdy ubezpieczony umrze w okresie ubezpieczenia, wówczas TU na Życie EUROPA SA wypłaci Uprawnionemu świadczenie ubezpieczeniowe w z góry ustalonej wysokości. Jeżeli ubezpieczony dożyje do końca okresu ubezpieczenia, wypłacone zostanie mu świadczenie z tytułu dożycia. Kwota ta zostanie powiększona o PREMIĘ, której wysokość zależy od Risk Stabilised Aquantum Pegasus EL Strategy (PLN).

Podstawowe parametry ubezpieczenia na życie i dożycie „Dama Pik”:
 • okres subskrypcji: do 04.05.2010r.;
 • ubezpieczenie o charakterze  inwestycyjnym – wysokość premii powiększającej świadczenie ubezpieczeniowe z tytułu dożycia ubezpieczonego do końca okresu ubezpieczenia zależy od wartości Risk Stabilised Aquantum Pegasus EL Strategy (PLN);
 • okres ubezpieczenia: 370 dni;
 • ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się 5. dnia roboczego (dzień roboczy = dzień inny niż: sobota i dzień ustawowo wolny od pracy) po zakończeniu okresu subskrypcji, jeżeli zostanie złożona Deklaracja Przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz zapłacona składka ubezpieczeniowa;
 • bezpieczeństwo kapitału; Wariant A: na koniec okresu ubezpieczenia gwarancja 100% składki zainwestowanej (składka zainwestowana = zapłacona składka pomniejszona o opłatę wstępną); Wariant B: na koniec okresu ubezpieczenia gwarancja 92% składki zainwestowanej (składka zainwestowana = zapłacona składka pomniejszona o opłatę wstępną);
 • świadczenia ubezpieczeniowe zwolnione są z podatku od zysków kapitałowych;
 • brak ryzyka walutowego;
 • minimalna składka ubezpieczeniowa: 1 000 zł;
 • pobierana opłata wstępna: do 5% składki;
 • partycypacja (udział) we wzroście Indeksu: Wariant A: mieści się w przedziale 55%-75%, Wariant B: mieści się w przedziale 100%-120%.

Źródło: Butik Inwestycyjny

OZ
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
 • 2011-10-22 20:43 sobota ~B. | [+] odpowiedz
  Witam nie polecam tego ubezpieczenia.
 • 2011-06-14 10:02 wtorek ~Ela | [+] odpowiedz
  Witam, Nie polecam absolutnie ubezpieczenia, mój okres subskrypcji właśnie się skończył. Wybrałam opcję z gwarancją 92% i chociaż indeks wzrósł o 16% to i tak jestem o 5,5% do tyłu. Premia jest tak... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz akcji - to zazwyczaj najbardziej agresywny rodzaj ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.