X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

db Gwarancja – Turkusowa Lira – nowy produkt strukturyzowany oferowany przez Deutsche Bank PBC

2010-09-23 08:05 czwartek
Do 8.10.2010 r. Klienci Deutsche Bank PBC mogą zainwestować w nowy produkt strukturyzowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie, przygotowany przez Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Potencjał zysku z ubezpieczenia db Gwarancja – Turkusowa Lira jest nieograniczony i zależy od zmian wartości tureckiej liry  w stosunku do euro.

Turecka gospodarka szybko wyszła z kryzysu i według prognoz Międzynarodowego Funduszu Walutowego w nadchodzących latach ma szansę na znacznie szybszy rozwój niż gospodarki strefy euro. Obligacje tureckiego rządu są wysoko oprocentowane w stosunku do obligacji strefy euro, co zwiększa atrakcyjność inwestycji w tej walucie. Co więcej, lira turecka jest obecnie relatywnie tania w stosunku do euro i ma duży potencjał wzrostu. Dlatego analitycy Grupy Nordea oczekują, że wzrostowy trend rozpoczęty w marcu 2009 roku będzie kontynuowany. Przy takim rozwoju sytuacji na rynku walutowym, db Gwarancja – Turkusowa Lira pozwoli klientom na osiągnięcie znaczących zysków.  

db Gwarancja – Turkusowa Lira to produkt roczny (okres odpowiedzialności od 14.10.2010 do 14.10.2011r.) dający inwestorom aż 100% gwarancję zainwestowanego kapitału, czyli składki ubezpieczeniowej pomniejszonej o opłatę wstępną (pod warunkiem dotrzymania terminu inwestycji) oraz szansę na atrakcyjny zysk.  


Kontakt:

Katarzyna Golińska
Rzecznik Prasowy
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
tel. +48 [22] 541 01 56 , fax: + 48 [22] 541 00 01
e-mail: kgolinska@nordeapolska.pl

Informacja prasowa Nordei TU na Życie S.A. z dnia 22.09.2010 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz gwarancyjny - fundusz rezerwowy utworzony przez wszystkie ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.