X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Kolejna subskrypcja Świata Zysków w PZU

2010-11-22 08:54 poniedziałek
8 listopada rozpoczęła się 13. Subskrypcja Świata Zysków o nazwie Piątka.

Strategia produktu, oparta na indeksie SGI Diversified Alpha, to konstrukcja odzwierciedlająca wyniki multistrategii opartej na 5 indeksach reprezentujących cztery różne obszary rynków finansowych
  • Akcje (jeden indeks),
  • Surowce i Towary (jeden indeks),
  • Zmienność (jeden indeks),
  • Stopy procentowe (dwa indeksy).
Każdy z pięciu indeksów ma równy udział w finalnym wyniku inwestycji. Konstrukcja ta zapewnia przede wszystkim tak pożądaną na niepewnym rynku dywersyfikację (strategie reprezentują różne mechanizmy generowania zysku). W zależności od sytuacji na rynku, ciężar generowania zysków rozkłada się pomiędzy pięcioma strategiami. Dodatkowo, każda z nich dostosowywana jest na bieżąco do zmieniających się trendów rynkowych, a wbudowany mechanizm kontroli zmienności pozwala oczekiwać stabilnych zysków.

Czas trwania umowy wynosi 3 lata, wpłata jednorazowa opiewa na minimum 5 000 zł (dla osób powyżej 70. roku życia 20 tys. zł), wiek wstępu: 13-80. Zapisy na subskrypcję potrwają do 17 grudnia bieżącego roku.

Źródło: PZU

OZ
 
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przejęcie długu - jest operacją w wyniku, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.