X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

NORDEA GWARANT – WIG 20 Dynamika II kolejny produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału

2010-05-05 08:09 środa
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. wprowadza do sprzedaży kolejny produkt strukturyzowany z gwarancją kapitału. Nordea Gwarant - WIG 20 Dynamika II (ubezpieczenie grupowe na życie i dożycie), podobnie jak pierwsza odsłona produktu, jest oparty o indeks WIG 20. Konstrukcja ubezpieczenia jest bardzo prosta – Klient zarobi tym więcej, im bardziej wzrośnie wartość spółek z tego indeksu.

Indeksy giełdowe, w tym WIG 20, zwyżkują już od połowy lutego 2009 roku. Jednak obecny okres wzrostów trwa stosunkowo krótko, w porównaniu z historycznymi hossami na warszawskiej giełdzie. Jak do tej pory spowodował także stosunkowo niewielki wzrost cen akcji. W ocenie analityków Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie można zatem spodziewać się dalszych wzrostów cen na giełdzie w Warszawie, które potrwają przynajmniej 2 lata. Nordea Gwarant - WIG 20 Dynamika II pozwoli klientom Nordea skorzystać na potencjalnych wzrostach giełdowych.

Nordea Gwarant – WIG 20 Dynamika II to produkt dwuletni (okres trwania umowy ubezpieczenia od 04.05.2010 r. do 09.07.2012 r.) dający inwestorom 95% gwarancję zainwestowanego kapitału (pod warunkiem dotrzymania terminu inwestycji, a więc jeśli nie wycofają środków do ostatniego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia grupowego zawartej na czas określony zgodnie z OWU). Konstrukcja produktu jest bardzo prosta – Klient zarobi tym więcej, im bardziej wzrośnie wartość spółek z indeksu WIG 20. Co więcej, z Nordea Gwarant – WIG 20 Dynamika Klient nie ponosi żadnych opłat wstępnych. Nie ma podatku od zysków kapitałowych ani od spadków czy darowizn.

Kontakt:

Katarzyna Golińska
Departament Marketingu i Komunikacji
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
tel. +48 [22] 541 01 56 , fax: + 48 [22] 541 00 01
e-mail: kgolinska@nordeapolska.pl

Informacja prasowa Nordei z dnia 04.05.2010 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Zakład ubezpieczeń - inaczej towarzystwo ubezpieczeń, ubezpieczyciel, asekurator podmiot ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.