X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowy produkt inwestycyjno - ubezpieczeniowy „Postaw na tygrysy gospodarcze BRIC” przygotowany przez Citi Handlowy oraz PZU Życie

2011-01-26 08:17 środa
Citi Handlowy rozpoczął subskrypcję nowego indywidualnego inwestycyjnego ubezpieczenia na życie „Postaw na tygrysy gospodarcze BRIC” przygotowanego wraz z PZU Życie. Produkt ten jest połączeniem bezpieczeństwa inwestycji z możliwością osiągnięcia wyższej stopy zwrotu niż na depozytach bankowych oraz funduszach inwestycyjnych. Można go nabyć w ramach oferty specjalnej „Zgrany Duet”.

Strategia inwestycyjna produktu oparta jest o Indeks S&P BRIC 40 Daily Risk Control 10%, który bazuje na indeksie S&P BRIC40, w którego skład wchodzi 40 spółek z Brazylii, Rosji, Indii i Chin (tzw. kraje BRIC). Mechanizm kontroli zmienności, który posiada ten indeks, pozwala na większe zaangażowanie w indeks S&P BRIC 40, gdy jego zmienność spada.  

Korzyści dla klientów
  • Wraz z zakończeniem okresu ochrony ubezpieczeniowej, klient otrzymuje  100% wpłaconej składki powiększonej o Bonus Inwestycyjny (iloczyn Udziału w Zysku i Stopy Zwrotu uzyskanej ze wzrostu wartości indeksu w okresie inwestycji);
  • Bonus Inwestycyjny nie podlega opodatkowaniu podatkiem od zysków kapitałowych;

Minimalna kwota składki wynosi 5 000 zł. Okres trwania ochrony ubezpieczeniowej wynosi 3 lata. Subskrypcja potrwa do 28 lutego 2011 roku.

Źródło: Bankier.pl, Gazeta Ubezpieczeniowa

OZ 
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przejęcie długu - jest operacją w wyniku, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.