X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Polisa inwestycyjna Giganci Rynku w ofercie BZ WBK-Aviva

2010-11-25 08:14 czwartek
BZ WBK wraz z BZ WBK-Aviva rozpoczęły subskrypcję polisy inwestycyjnej Giganci Rynku. Jest to produkt, który daje możliwość pomnażania środków pieniężnych przy gwarantowanym zwrocie całości powierzonego kapitału na zakończenie okresu ubezpieczenia. Zapisy potrwają do 15 grudnia bieżącego roku.

Produkt jest przeznaczony dla klientów, którzy są zainteresowani możliwością osiągnięcia zysku związanego ze wzrostem akcji dużych spółek giełdowych: PEKAO, KGHM, PKN ORLEN, TPSA, PZU i PGE. Polisa inwestycyjna jest ubezpieczeniowym produktem strukturyzowanym, który umożliwia uzyskanie dwóch atrakcyjnych kuponów wypłacanych po zakończeniu okresu ubezpieczenia do 7% każdy, a więc do 14% w ok. 2-letnim okresie ubezpieczenia. Wysokość kuponów uzależniona jest od wzrostu wartości koszyka składającego się z akcji powyższych spółek.

Polisa ta daje nam 100% ochrony kapitału, brak podatku od dochodów kapitałowych, od spadków i darowizn. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup polisy mogą skorzystać ze specjalnej oferty banku, czyli z możliwości otwarcia: 3-miesięcznej lokaty terminowej o oprocentowaniu stałym 7% w skali roku bądź 6-miesięcznej lokaty terminowej o oprocentowaniu stałym 6% w skali roku.

Minimalna kwota inwestycji wynosi 3 tysiące złotych. Okres inwestycji wynosi ok. 2 lat.

Źródło: BZ WBK-Aviva

OZ
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Koasekuracja - ubezpieczenie na podstawie jednej polisy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.