X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Zmiany w ofercie funduszy w produktach AEGON

2010-04-21 08:15 środa
1 marca 2010 r. Zarząd AEGON Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. w celu poprawy efektywności wyników ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych podjął decyzję o wprowadzeniu zmian w ofercie inwestycyjnej Towarzystwa. W związku z powyższym 19 kwietnia 2010 r. wprowadziliśmy do naszej oferty nowe ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

Pragniemy również poinformować, że część z dotychczas dostępnych ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych jest wycofywana z dotychczasowej oferty Towarzystwa z dniem 19 lipca 2010 r. Listę wycofywanych z oferty ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych znajdą Państwo na www.aegon.pl/Strefa Klienta-inwestycje/Formularze do pobrania.

W celu sprawdzenia dostępności Funduszy w posiadanych programach inwestycyjnych oraz oszczędnościowo-ochronnych, należy w „Strefie Klienta AEGON” na stronie internetowej www.aegon.pl wybrać posiadany przez Państwa produkt.

W razie posiadania środków lub bieżącego lokowania składki w wycofywane z oferty AEGON Fundusze, prosimy o dokonanie zmiany Alokacji Składki lub Transferu środków do innego Funduszu do dnia 19 lipca 2010 r. Po tym dniu środki zgromadzone w Funduszach wycofywanych z oferty zostaną przeniesione do funduszu o niskim poziomie ryzyka inwestycyjnego albo funduszu gwarantowanego, zgodnie z zapisami w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Dyspozycje Transferu oraz zmiany Alokacji Składki mogą Państwo złożyć za pośrednictwem aplikacji internetowej „Twój Rachunek” bądź przesyłając na adres korespondencyjny AEGON Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. wypełniony formularz Zlecenie transferu/Zlecenie zmiany alokacji składki. Jest on dostępny w „Strefie Klienta” na stronie www.aegon.pl.

Zmiana oferty inwestycyjnej nie dotyczy umów ubezpieczenia zawartych za pośrednictwem Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz umów grupowego ubezpieczenia zawartych przez EFG Eurobank Ergasias S.A. Spółka Akcyjna (Polbank EFG).

Kontakt:

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
ul. Wołoska 5 (budynek TAURUS)
02-675 Warszawa
tel. (22) 451 19 81
Adres korespondencyjny:
Centrum Operacyjne
ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
fax. (22) 451 19 29, 451 19 99

Informacja prasowa AEGONu z dnia 19.04.2010 r.
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Pakiet Rodzinny - umowa ubezpieczenia zawierana na rzecz ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.