X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Zysk 3D w PZU Życie

2010-09-13 08:34 poniedziałek
Od 6 września w PZU Życie trwa subskrypcja 3-letniego produktu inwestycyjnego Zysk 3D. Umowę ubezpieczenia można podpisać do 15 października bieżącego roku.

Oferta umożliwia inwestowanie w formie indeksu, którego kurs odzwierciedla wyniki multistrategii opartej na trzech, mających ustaloną wagę w finalnym wyniku, niezależnych strategiach inwestycyjnych:
  • Momentum
  • Carry
  • Satellite
Poszczególne strategie realizowane są w ramach różnych klas aktywów (akcje, towary i surowce, stopy procentowe oraz waluty) oraz na różnych rynkach (Europa, USA, Japonia) a każda z nich reprezentuje inną sprawdzona i efektywna metodę inwestycyjna.

Tak skonstruowana strategia inwestycyjna reprezentuje różne mechanizmy generowania zysku, bazując na różnych instrumentach, powala zyskiwać zarówno na ich wzrostach, jak i spadkach. Zapewnia znaczną dywersyfikację oraz ogranicza ryzyko, jakie towarzyszy inwestycjom jednokierunkowym i pozbawionym dywersyfikacji. Ponadto wbudowany mechanizm kontroli zmienności realizowany poprzez comiesięczne dostosowanie alokacji środków pomiędzy poszczególne strategie w ramach indeksu pozwalają oczekiwać stabilnych zysków.

Zysk 3D daje dodatkowe korzyści wynikające z formy ubezpieczenia, gwarantuje 100% ochrony zainwestowanego kapitału, a także dywersyfikuje inwestycje poprzez wykorzystanie w jednym produkcie dwóch niezależnych strategii inwestycyjnych. Szansa na osiągniecie zysków jest niezależna od kierunków zmian na poszczególnych obszarach rynków finansowych. Strategia jest dostosowywana do zmieniających się warunków rynkowych.

Źródło: PZU, Gazeta Ubezpieczeniowa

OZ
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar III - Jest całkowicie dobrowolną formą oszczędzania ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.